1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Třídy
  4. 8. B
  5. Třídní stránka
  6. Preventivní program „Láska je láska"

Preventivní program „Láska je láska"

V pátek 15. března 2024 proběhl v naší třídě preventivní program „Láska je láska".

Programem nás provázely příjemné lektorky Barča a Tereza z Centra prevence Oblastní charity Žďár nad Sázavou. Na začátku jsme si povídali o tom, co nás zaujme na první pohled na ostatních lidech. Bavili jsme se o různých otázkách týkajících se rozdílů mezi muži a ženami. Moc nás bavilo sdílení různých názorů pomocí pohybu po třídě Dále jsme měli možnost se zamyslet nad podobou svého ideálního partnera a také nad tím, co vše podle nás partnerský vztah zahrnuje a jak se buduje. Na závěr jsme diskutovali o tom, co do vztahu patří a o pravidlech, která udržují hezké mezilidské vztahy.
Program se nám moc líbil.

Zapsali žáci 8. ročníku