1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Třídy
  4. 7. B
  5. Třídní stránka
  6. Dvě strany mince

Dvě strany mince

Dne 14.3. se konal v naší třídě preventivní program s názvem: Dvě strany mince.

Téma programu byly návykové látky. První hodinu jsme se navzájem představili. Pak jsme pracovali ve skupinkách, kde jsme přemýšleli nad otázkami ohledně následků požití návykových látek. O přestávce jsme nakreslili abstraktní obrázky (barevné tvary), které měly barvou a tvarem vyjádřit závislého člověka, např. kuřáka. Další hodinu jsme hráli „Riskuj" na téma návykových látek a poté jsme poskládali obrázky z předchozí hodiny tak, aby připomínaly cestu člověka omámeného těmito látkami. Nakonec jsme vymýšleli příběhy lidí, kteří mají problémy s návykovými látkami. Hodinu jsme zakončili vyprávěním svých příběhů.

Julie L., 7.B