1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Třídy
  4. 7. B
  5. Třídní stránka
  6. Křižanovský kapr

Křižanovský kapr

Dne 10.12. se v sokolovně pořádalo finále soutěže Křižanovský kapr.

Na finále byli žáci naší základní školy vybráni ve školních kolech, která se konala koncem listopadu a začátkem prosince ve škole. O tom, kdo postoupil, se žáci dozvěděli ze školního rozhlasu. Soutěžilo se ve zpěvu, recitaci, hře na hudební nástroj, pohybu, literárním projevu, výtvarném projevu a digitální prezentaci. Soutěžící hodnotila porota a na konci soutěže se vyhlásila první tři místa a předaly se ceny.
Z naší třídy se krásně umístilo několik spolužáků, gratulujeme:
Literární projev: Eva Buršíková - 1. místo, Bernie Kazda. – 3. místo.
Výtvarný projev: Anna Ježová – 2. místo.
Digitální prezentace: Marie Andělová – 2. místo.
Zpěv: Marie Andělová – 2.místo.

Anna J., 7.B