4. 3. A
  6. Prosincové střípky - 3 část

Prosincové střípky - 3 část

Ve středu 20.12. nám náš školní pěvecký sbor uspořádal vánoční koncert,

který se nám velmi líbil. Málo známé písničky jsme poslouchali se zaujetím. Náladu, kterou jsme si odnesli z koncertu, jsme využili v další výuce. Spojením českého jazyka, čtení, psaní a pracovních činností vznikly různě zpracované betlémy. Jak se nám to povedlo, můžete posoudit v galerii. Také jsme poprvé zkusili společný přepis básničky, kdy každý z nás napsal jeden verš.
Poslední školní den tohoto kalendářního roku jsme si užili bez výuky. Po příchodu jsme si popovídali o našich rodinných vánočních tradicích. Pak už jsme pospíchali do tělocvičny, kde nám školní parlament nachystal vánoční ples. Zatančili jsme si a také proběhla tombola. Po ukončení jsme se přemístili pod hlavní schody a s celou školou i školkou si zazpívali koledy. Po svačině jsme si rozdali dárečky a potěšili se s nimi. Hry a zábava ukončila náš páteční den. S přáním krásných Vánoc jsme se rozešli domů.

Koudelová L.