4. 3. A
  6. Prosincové střípky - 1. část

Prosincové střípky - 1. část

Po třídním kole soutěže Křižanovský kapr následovalo 4. prosince kolo školní,

kde naši třídu reprezentovala s básničkou Lada. Také jsme si zde vyzkoušeli náš mezivýstup. Společně s 3. B zpíváme písničku Světové Vánoce. V neděli 10. prosince jsme ji předvedli rodičům a dalším divákům na finále soutěže. Ve výtvarném projevu se ve své kategorii umístila na 3. místě Pavlínka. Gratulujeme.
Období nácviku přerušila vzácná návštěva. 5. prosince k nám zavítali Mikuláš, čerti a andílci v podání našich deváťáků, kterým děkujeme. Po ukázce života v pekle jsme usmířili Lucifera básničkou a slíbili Mikulášovi, že se budeme snažit. Andílci nám rozdali sladký perník a nezbední čertíci nás trošku pomalovali. V galerii si také můžete prohlédnout, že ne všechny hodiny probíhají v lavicích. Občas vyhledáváme informace třeba i na chodbách a chodíme je zapisovat do třídy.

Koudelová L.