6. Prosinec v naší třídě

Prosinec v naší třídě

Začátkem prosince bylo několik akcí a činností,

které jsme v naší třídě zažili. Nejprve nejlepší děti z naší třídy recitovali a zpívali na školním kole Křižanovského kapra. Další den k nám do třídy přišel Mikuláš s čerty a anděly. Také jsme si společně s paní Janou povídali o Adventu, což bylo velmi zajímavé.
V neděli 10.12. jsme se téměř všichni zúčastnili finále Křižanovského kapra v sokolovně. Někteří jako soutěžící v recitaci a ve zpěvu, kde dosáhli velmi pěkného umístění. Společně s žáky ze 3.A jsme si připravili vystoupení s písničkou Světové Vánoce.
Umístění žáků z naší třídy v soutěži Křižanovský kapr:
Recitace:

1. místo – Anna Strachoňová
2. místo Barbora Hromková
3. místo Jindřich Vodička

Zpěv:

2. místo – Barbora Hromková, Veronika Juránová
3. místo – Gabriela Horníčková, Adéla Tvarůžková
Gratulujeme k skvělému umístění!

V úterý 12.12. jsme měli zajímavý program týkající se života vlků a lišek, dokonce jsme viděli živou lišku i vlka.
Mezi těmito akcemi se stíháme učit vyjmenovaná slova po B a L, násobit, dělit a dělat další různé činnosti.
V prosinci nás čeká ještě rozdávání dárků, které proběhne v pátek 22. prosince.

Zapsala Marcela Matulová