2. Školní družina
  4. 2. oddělení
  6. Září v našem oddělení

Září v našem oddělení

V letošním školním roce nastoupilo do našeho oddělení nastoupilo celkem 29 dětí. 12  dětí již chodících, 17 dětí nově příchozích. Jsou to děti prvního a druhého ročníku. Všechny děti se úspěšně adaptovaly v řežimu našeho oddělení.

V měsíci září se děti učily, pravidlům oddělení, jména svých nových kamarádů a jak to v družince chodí.

S radostí se všechny děti zapojují do odpočinkových her s Legem. Děti také rády komunikují v kruhu, hrají stolní hry, prohlíží si a čtou  knížky.

S nadšením se děti zapojily do všech výtvarných činností a vyzdobily si jimi oddělení. Děti se těší  na pobyt  venku, kde hrajeme různé hry.

Vzhledem k tomu, že děti tráví v družince  podstatnou část dne, bude i nadále mojí snahou, aby se cítily radostně a spokojeně.