6. Osmáci, škola volá!

Osmáci, škola volá!

Moji milí osmáci,

prázdniny se nezadržitelně přiblížily ke svému konci a nový školní rok je za dveřmi. Sejdeme se v pondělí 4. září 2023 v 7. 20 hodin před budovou školy na slavnostním zahájení školního roku. Poté se přesuneme do naší třídy, která je celá nová a moc pěkná. Třídu máme na stejném místě, jako v loňském roce. První školní den si popovídáme o zážitcích z prázdnin i o tom, co nás čeká. Tento den budete odcházet domů v 8.10 hodin.
Druhý školní den bude adaptační den, který prožijeme společně. Probereme důležité informace, zvolíme si třídní samosprávu a vytvoříme si třídní pravidla. Tento den budete končit ve 12.50 hodin.
Od středy 6. 9. 2023 bude výuka probíhat dle řádného rozvrhu.
Rozmyslete si, zda budete mít zájem chodit do náboženství.

Přeji nám všem pohodový a úspěšný školní rok 2023/24 a moc se na vás všechny těším!

Vaše třídní učitelka Anna Madroňová