2. Mateřská škola

Pokyny k platbě úplaty - hotově

Vážení rodiče,

v týdnu od 12. listopadu – 20. listopadu 2018 se bude vybírat úplata za předškolní vzdělávání dítěte za měsíce listopad, prosinec ve výši 500 Kč (1 měsíc 250 Kč).

ÚPLATU UHRAĎTE PROSÍM U SEKRETÁŘKY ŠKOLY P. KARMAZÍNOVÉ každý den od 7:00- 11:30.

Prosíme rodiče o včasné zaplacení. Děkujeme

Pokyny k trvalému příkazu od měsíce listopadu - úplata

Vážení rodiče,

Od LISTOPODU si lze zadat trvalý příkaz na bezhotovostní platbu úplaty za předškolní vzdělávání zadáním trvalého příkazu k úhradě se splatností k 15. dni daného měsíce. Nezapomeňte uvést variabilní symbol (datum narození dítěte – denměsicrok) a zprávu pro příjemce – třídu, kterou Vaše dítě navštěvuje. Výše úplaty za měsíc je 250,-. Bezhotovostním převodem lze platit úplatu pouze do měsíce června. Úplatu za měsíce červenec a srpen je možné hradit pouze v hotovosti se splatností do 20. 6. 2018.

Děkujeme za spolupráci