2. Mateřská škola

Výskyt vší

Vážení rodiče,

vzhledem k opakovanému výskytu vši dětské (pedikulózy – přenosná nemoc) v naší mateřské škole Vás žádáme o pravidelnou a důkladnou kontrolu hlaviček dětí. V případě výskytu vší proveďte, prosím, všechna potřebná opatření k jejich odstranění.

Děkujeme za spolupráci

Pokyny k hotovostní platbě úplaty za předškolní vzdělávání

Vážení rodiče,

v týdnu od 7. ledna – 18. ledna 2019 se bude vybírat úplata za předškolní vzdělávání dítěte za měsíce leden, únor a březen ve výši 750 Kč (1 měsíc 250 Kč).

Úplatu lze uhradit každý den od 7:00 - 11:30 u sekretářky školy p. Karmazínové.

Prosíme rodiče o včasné zaplacení. Děkujeme

Pokyny k bezhotovostní platbě úplaty za předškolní vzdělávání

Vážení rodiče,

Od listopadu si lze zadat trvalý příkaz na bezhotovostní platbu úplaty za předškolní vzdělávání zadáním trvalého příkazu k úhradě se splatností k 15. dni daného měsíce.

Číslo účtu   1623538389/0800

Nezapomeňte uvést variabilní symbol (datum narození dítěte – denměsicrok) a zprávu pro příjemce – třídu, kterou Vaše dítě navštěvuje.

Výše úplaty za měsíc je 250,-. Platba se musí připsat na náš účet do 20. dne daného měsíce.

Bezhotovostním převodem lze platit úplatu pouze do měsíce června.

Úplatu za měsíce červenec a srpen je možné hradit pouze v hotovosti se splatností do 20. 6. 2019.

Děkujeme za spolupráci

Oznámení o přerušení provozu mateřské školy

Zpívání a milá návštěva

... vánoční melodie a milé úsměvy