3. Třídy
  4. 1. A
  5. Třídní stránka

Třídní stránka 1. A

Bramborový den aneb podzim už je za rohem

akce pro děti ve spolupráci MŠ, ŠD a 1. tříd

V úterý 18. září jsme byli pozváni do naší mateřské školky na akci Bramborový den. Paní učitelky z MŠ a ŠD připravily dětem širokou nabídku aktivit, např. házení bramborou, závody s kotouči, skákání v pytlích, tiskání bramborovými razítky apod. Pan ředitel s paní zástupkyní nám přinesli ochutnat vlastnoručně usmažené bramboráky a jako odměnu si každý odnesl diplom a bramborovou medaili.

Zapsala: Češková P.

Zahájení školního roku 2018/2019

V pondělí 3. září 2018 jsme úspěšně zahájili letošní školní rok. Noví žáčci dostali drobné dárky a naučili se svoji první básničku. V úterý 4. 9. a ve středu 5. 9. proběhly na škole tzv. adaptační dny, kdy se prvňáčci postupně seznámili s prostředím školy, stanovili si třídní pravidla a poznali své nové kamarády. Zapsala: Češková P.