4. Informace ke stávce

Informace ke stávce

V pondělí 27. 11. 2023 proběhne stávka pracujících ve školství.

Stávku podpoří část provozních zaměstnanců a část pedagogů naší školy. Provozní zaměstnanci (kuchařky) se stávky zúčastní v plném rozsahu. Pedagogové budou stávkovat 5. a 6. vyučovací hodinu. Provoz školy bude po zbytek vyučování probíhat v omezeném režimu. Žáci budou ve škole, kde bude zajištěn dohled. Školní družina i mateřská škola zůstávají v provozu. Vzhledem ke skutečnosti, že školní kuchyně bude tento den uzavřena, dostanou žáci stravu formou studené kuchyně. Bližší informace poskytne vedoucí školní kuchyně.

Informace ze školní jídelny:
Dne 27. 11. 2023 (v době stávky) bude dětem, žákům a zaměstnancům místo oběda poskytnuta náhradní strava (2ks croissant, mléko-ks, ovoce-jablko).
Pokud tuto o tuto náhradu za oběd nemáte zájem, odhlaste prosím oběd na pondělí nejpozději do pátku 24. 11. 2023 do 10 hodin. Pozdější odhlášky nebudou akceptovány.

Děkujeme za pochopení.