1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Třídy
  4. 9. B
  5. Třídní stránka
  6. Návštěva Úřadu práce ve Žďáře nad Sázavou

Návštěva Úřadu práce ve Žďáře nad Sázavou

V úterý 7. září jsme společně s 9.A navštívili Úřad práce ve Žďáře nad Sázavou,

kde pro nás byla připravena prezentace rozdělená do dvou částí. V první části jsme se dozvěděli, jak Úřad práce funguje. Druhá část programu byla pro nás přínosnější, týkala se středních škol a výběru práce. Dozvěděli jsme se např. s kým se máme ohledně těchto věcí radit nebo co dělat, když se na střední školu nedostaneme. Nakonec jsme pokládali otázky a na všechny jsme dostali jasnou odpověď. Myslím, že některým z nás to opravdu pomohlo.
Po přednášce jsme se šli projít do centra, kde nám učitelé dali trochu volnosti a my si koupili hlavně jídlo.
Návštěva ÚP nám pomohla zorientovat se, jak vybírat střední školy a kde najít další informace.

Ema Š., 9.B