1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Třídy
  4. 8. B
  5. Třídní stránka
  6. Den Země

Den Země

Ve středu 17. dubna 2024 se naše škola připojila ke svátku Den Země.

Projektový den jsme odstartovali tématem třídění odpadů. Vyráběli jsme lapbooky, což nám trvalo asi dvě vyučovací hodiny. Po velké přestávce jsme se vydali ven sbírat odpadky. Naše třída uklízela ulici Šibeník. Nepodařilo se nám najít moc odpadu, ulice byla docela uklizená a za celou dobu jsme našli jen pár věcí. Byla to ale fajn procházka. Když jsme se vrátili do školy, tak jsme měli přednášku cestovatelů Márových, která byla moc zajímavá a všem se velice líbila. Po skončení přednášky jsme se přesunuli do naší třídy, kde jsme dokončili lapbooky. Také jsme se podívali na video o třídění odpadu.
Projektový den byl fajn.

Zapsal Adam Janda