1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Třídy
  4. 8. B
  5. Třídní stránka
  6. Z karantény do školy

Z karantény do školy

Po 4 měsících domácí výuky a 2 měsících prázdnin

jsme se konečně vrátili do školy. Hned jsme se seznámili se školním řádem a novým rozdělením tříd. Naše třída se rozdělila na 8.A a 8.B, což je sice smůla, ale prostě je to tak. Stejně je úžasné, že po 4 měsících domácí výuky, kdy nám učivo neměl kdo vysvětlit, jsme konečně zpět ve škole. Alespoň máme učitele, kterých se můžeme kdykoli zeptat, když něco nechápeme.

Ve škole se nám změnilo hodně věcí. Například už nemáme žákovské knížky. Namísto nich používáme elektronické „žákajdy". Před vchodem do školy si navíc musíme vydezinfikovat ruce. Domácí učení nám všem dalo hodně zkušeností a určitě se nám stýskalo po kamarádech, které jsme jindy denně potkávali. Nyní je domácí škola u konce a my se potkáváme s kamarády každý den.

Ema Š., 8.B