1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Třídy
  4. 6. B
  5. Třídní stránka
  6. Žáci naší třídy se zapojili do olympiády z anglického jazyka

Žáci naší třídy se zapojili do olympiády z anglického jazyka

Ve čtvrtek 3. února 2022 se konalo školní kolo olympiády z anglického jazyka.

Z naší třídy se do soutěže zapojili 4 žáci: Amálka, Monča, Maty a Tom. Před soutěží byli všichni trošku nervózní, protože soutěžících bylo hodně a navíc pro šesťáky je anglická olympiáda premiérou.
Nejdříve se každý ze soutěžících anglicky představil a popovídal něco o sobě. Pak se hovořilo na vylosované téma. Všichni žáci z naší třídy byli moc šikovní, dokázali samostatně mluvit a také odpovídat na otázky. Všem děkuji za účast!
Ve velké konkurenci soutěžících si úžasně vedla naše Monča, která se umístila na 1. místě v kategorii žáků 6. ročníku. Dokázala plynně hovořit, na otázky reagovala kreativně a předvedla bohatou slovní zásobu. Gratuluji!
Všem žákům přeji hodně úspěchů v dalším studiu angličtiny!

Zapsala Anna Madroňová