1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Třídy
  4. 3. B
  5. Třídní stránka
  6. Vánoční nadílka

Vánoční nadílka

Dne 22. prosince k nám do třídy zavítal Ježíšek.

Nejdříve jsme si pustili pohádku Malá čarodejnice. Pak si pro nás školní parlament připravil v tělocvičně malou diskotéku se soutěžemi a pěknými cenami. Paní kuchařky byly tak hodné a uvařily pro nás voňavý vánoční čaj, děti si přikusovaly cukroví a nedočkavě čekaly na to, až si budou moci rozdávat dárečky. Také jsme si společně s celou školou zazpívali pod schody vánoční koledy v doprovodu paní učitelky Lacinové. Ještě než jsme se sešli u stromečku, rozkrojili jsme si jablíčko, pouštěli jsme si lodičky a povídali si, jak se slavily Vánoce za starých časů. Konečně nastala ta dlouho očekávaná chvíle, kdy si děti začaly rozdávat dárky. Všichni měli velkou radost, že pod stromečkem našli nějaký dáreček, který je potěšil. Myslím, že jsme si tento sváteční den společně užili.

Zapsal Jiří Winterling