1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Třídy
  4. 2. A
  5. Třídní stránka
  6. Výlet na přehradu Mostiště

Výlet na přehradu Mostiště

Ve středu 29. května se všichni druháci vydali na společný výlet na přehradu Mostiště.

Jeli jsme autobusem do Vídně a odsud jsem šli pěšky do úpravny vody Mostiště. Tam jsme zhlédli nejprve film o přehradě a potom jsme se šli podívat, jak se čistí voda, aby byla pitná. Nevynechali jsme ani návštěvu přehrady, kde jsme se nasvačili a potom jsme se vydali pěšky do Martinic. Cesta to byla dlouhá, ale zvládli ji úplně všichni. V Martinicích jsme se šli podívat na lamy. To byl pro všechny velký zážitek. Zvládli jsme i krátký nákup v místním obchodě a pak už jsme autobusem jeli zpátky do Křižanova.

Výlet se vydařil, nezmokli jsme a poznali jsme další místa v okolí Křižanova.

Zapsala Iveta Doležalová