1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Třídy
  4. 2. A
  5. Třídní stránka
  6. 785. výročí písemné zmínky o Křižanově

785. výročí písemné zmínky o Křižanově

V rámci doprovodného programu k 785. výročí písemné zmínky o Křižanově

si naše třída připravila všechno o křižanovském zemědělském družstvu. To jsme navštívili v 1. třídě, takže děti měly dost informací i vzpomínek. Nejprve jsme se pustili do 3D modelu celého zemědělského družstva. Děti si donesly spoustu krabic, které se proměnily na budovy ZD. Z papírových roliček vznikly balíky slámy a z malých krabiček traktory, vlečky a kombajny. Nezapomněli jsme ani na váhu, na které se vloni děti vážily. Také jsme barevnými křídami kreslili vše, co jsme na exkurzi ZD viděli. Pro návštěvníky jsme také připsali, co na obrázku je. Výstavka před třídou se povedla a všem hostům při dni otevřených dveří se moc líbila.

Zapsala: Iveta Doležalová