1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Aktuálně
  4. Lyžařský kurz žáků sedmých ročníků 2023

Lyžařský kurz žáků sedmých ročníků 2023

V termínu 13.2.2023 až 17.2.2023 se žáci sedmých tříd zúčastnili lyžařského kurzu na Fajtově kopci ve Velkém Meziříčí.

Ačkoliv předpověď počasí nevěstila nic dobrého, vše nakonec klaplo. Nálada a sjezdovka byla perfektní, lyže a vázání seřízené a mohli jsme začít. Velkým překvapením byla početná skupina dětí, které lyže zvládali velmi dobře již na začátku, a snahou a pílí se v průběhu týdne ještě zdokonalovali. Obrovská pochvala patří i těm, kteří s obavami v očích stoupli na svah vůbec poprvé. Nebáli se a za týden udělali takový pokrok, že již od poloviny týdne samostatně jezdili celou sjezdovku i vlek. Sice nám konečné závody nevyšly (důvodem byl velký počet dětí na svahu a nedostatek místa), přesto celý týden hodnotíme velmi pozitivně.
Snad si děti lyžák užily a objevily další sport, ve kterém našli zalíbení....

Všem účastníkům děkují učitelé