1. Úvodní stránka
  2. Školní družina
  3. Aktuálně
  4. Fond ohrožených dětí Klokánek

Fond ohrožených dětí Klokánek

 

Naše škola se zapojila do charitativní sbírky pro děti z klokánku

Ve dnech 1. 5. až 3. 5. 2024 se naše škola se zapojila do charitativní akce ve prospěch dětí z Klokánku. Tato iniciativa byla ve spoluprací s Vodotryskem a SK FC Křižanov, a přinesla nejen mnoho radosti, ale také hojnost dárků pro ty, kteří to potřebují nejvíce.

Během těchto dnů se fotbalový areál proměnil v centrum radosti a solidarity.

Jedním z vrcholů akce bylo, že se naplnilo skoro celé  auto dárky pro děti z Klokánku. Každý příspěvek, ať už byl velký nebo malý, měl obrovský význam a posloužil k tomu, aby byl tento projekt úspěšný.

Nejenže jsme přinesli radost a pomoc těm, kteří to potřebují, ale také jsme vytvořili nezapomenutelné společné zážitky. Pro děti školní družiny to byly dny plné smíchu, her a solidárního ducha, které jim posílily pocit sounáležitosti.

Tato akce nám připomněla sílu spolupráce a to, jak moc můžeme dokázat, když se spojíme pro dobrou věc. Jsme hrdí na naši školu a všechny, kteří se podíleli na této úžasné charitativní iniciativě.