2. Školní družina
  4. Přijímání dětí do školní družiny rok 2020/2021

Přijímání dětí do školní družiny rok 2020/2021

Vážení rodiče,

přijímání dětí k zájmovému vzdělávání pro rok 2020/2021 ve školní družině proběhne do 23. června 2020.

Organizace zápisu do školní družiny

• Kapacita školní družiny pro školní rok 2020/2021 je 112 žáků.
  • Žák bude do školní družiny zapsán na základě řádně vyplněné přihlášky a zmocnění (k vyzvedávání osobou odlišnou než zákonným zástupcem).
  • Formuláře jsou k dispozici na webových stránkách školy www.zskrizanov.cz sekce školní družina (dokumenty).
  • V případě zájmu o přijetí k pravidelné docházce do školní družiny, odevzdá zákonný zástupce vyplněnou přihlášku a další dokumenty ( zmocnění k vyzvedávaní jinou osobou) do 23. 6. 2020.
  • Vyplněný formulář je možné poslat naskenovaný na e- mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poslat poštou na adresu školy.
  • O zařazení žáka do školní družiny rozhodne ředitel školy.

Radomíra Schmidová