1. Úvodní stránka
  2. Mateřská škola
  3. Třídy
  4. Motýlci
  5. Třídní stránka
  6. Vítáme Vás u Motýlků

Vítáme Vás u Motýlků

V letošním školním roce jsme se ve třídě Motýlků sešli v počtu 28 dětí.
Přivítali jsme u nás novou paní učitelku Kamilku, nové kamarády, a to nejen v naší třídě. Všechny děti z naší třídy navštívily postupně třídu Kuřátek, Berušek a Žabiček, a společně se skřítky a vílami, přivítaly všechny kamarády písničkou, pohádkovým příběhem a drobným dárečkem.
Za dva měsíce, co se ve školce setkáváme, jsme společně zažili spoustu milých chvilek. Rozloučili jsme se s létem, uvítali podzim a pracovali se vším přírodním bohatstvím, které nám toto nádherně barevné roční období, nabízí.
Utkali jsme pavučiny, vyrobili pavouky, prohráli si v listí a také zasadili šišky se semínky, do dětmi vylosovaných hrníčků, které jsme si odnesli domů. S napětím čekáme, zdali se nám zazelenají.
Konec měsíce jsme zakončili dlabáním dýní a rozsvícením světýlek v dýních, které si děti odnesly domů pro radost.