1. Úvodní stránka
  2. Mateřská škola
  3. Třídy
  4. Berušky
  5. Třídní stránka
  6. Prosinec v Beruškách

Prosinec v Beruškách

 První prosincový týden nás navštívili, Mikuláš, andělé a čert. Nejvíce se dětem líbil veselý a popletený čert.
V dalším týdnu si děti vyzkoušely práci s olejovým těstem (tvořily rohlíčky, kuličky, vánočky). Také děti ochutnaly různé druhy oříšků, které nám darovala majitelka firmy, která oříšky prodává. Viz. odkaz: www.pytlici.cz
V posledním týdnu jsme se seznámili s vánočními zvyky a tradicemi, některé jsme si také vyzkoušeli. Nazdobili jsme si perníčky, pouštěli lodičky, rozkrojili jablko, ochutnali vánočku, zpívali koledy,....
Pracovali jsme s anilinovými barvami při výrobě vánočního kapříka.
Týden jsme zakončili vánoční besídkou spojenou s příchodem Ježíška do školky.