1. Úvodní stránka
  2. Mateřská škola
  3. Třídy
  4. Berušky
  5. Třídní stránka
  6. Září a říjen u KUŘÁTEK a BERUŠEK

Září a říjen u KUŘÁTEK a BERUŠEK


Letošní školní rok začal ve třídách Kuřátek a Berušek vzájemným poznáváním.
Děti se nejprve seznámily se svými paními učitelkami, kamarády ve třídě, ale i s celou školkou. Naši nejstarší kamarádi – předškoláci ze třídy Motýlků a jejich paní učitelky nás ve školce velmi hezky přivítali a připravili si pro nás milé dárečky. V pohádkovém příběhu nám představili maňásky Duběnku a Bukvínka, naše školkové kamarády. Zazpívali jsme si společně písničky a hezky si popovídali.
Ve svých třídách si děti nejen hrály, ale i pilně pracovaly. Naučili jsme se nové písničky a básničky, povídali si o školce, zahráli si pohádky, cvičili, tvořili a malovali a každý den se dozvěděli něco nového.
Když bylo venku aspoň trošku hezky, vyrazili jsme na naši školkovou zahrádku nebo vycházku do okolí.