1. Úvodní stránka
  2. Mateřská škola
  3. Aktuálně
  4. Podpořte svým hlasem děti v projektu ... ,,Srdce s láskou darované"

Podpořte svým hlasem děti v projektu ... ,,Srdce s láskou darované"

 STÁLE MÁTE MOŽNOST HLASOVAT... DO 15.3. 2019. DĚKUJEME ZA PODPORU :)

Děti z duhové školičky se zapojily do celostátního projektu ,,Srdce s láskou darované" Podpořit je můžete svým hlasem. Hlasovat můžete na : 

http://srdce.age-management.cz/soutezni-prace-2018?search=křižanov  do 15.3.2019.

Více informací o tomto projektu najdete na tomto webu http://srdce.age-management.cz 

 

A jak nápad vznikal?? 

,,ANDĚL PRO DANUŠKU"

Při nedělní Bohoslužbě 20. 1. 2019 nás pan farář inspiroval myšlenkou darovat radost. Při ohláškách zmínil klientku z místního chráněného bydlení, která velice ráda komunikuje a povídá si s lidmi a prosí o návštěvu ty, kteří by si na ni rádi udělali volnou chvilku a popovídali si s ní. Shodou okolností jsme tentýž den ,,narazili" na projekt ,,Srdce s láskou darované, který nás inspiroval vytvořit ,,srdce" právě pro slečnu Danušku. Nápad dal nápadu a rozhodli jsme se s dětmi do této akce zapojit, i přes to, že jsme věděli, že je na jakoukoliv tvorbu příliš krátký čas. O to více jsme se s dětmi s chutí pustili do práce.


Dne 29. 1. 2019 jsme se společně s dětmi vydali navštívit klienty chráněného bydlení i přes to, že jsme věděli, že se slečna Danuška předávání nezúčastní, protože již před Vánocemi odjela ke své rodině. O to víc nás překvapil její nečekaný příjezd, kdy se nakonec samotného předávání zúčastnila. Byla to náhoda, nebo ne? Tak, jak jsme mohli my s radostí někoho obdarovat, tak jsme byli s radostí obdarováni i my. Nejen že si děti mohly pohrát a užívat si zimních radovánek na jejich zahradě, ale také byly pohoštěny buchtou, kterou pro nás klienti společně upekli.
Slova slečny Danušky plná díků pro nás jsou velkou inspirací a motivací zapojit se do projektů, které dělají lidi šťastnější, veselejší a mají jiný pohled na dnešní uspěchaný svět. Tyto chvíle zastavení, klidu a srdečnosti stojí za tu radost, kterou druhému člověku můžeme udělat.

                                                                                                DĚKUJEME ZA PODPORU A VÁŠ HLAS:)