1. Úvodní stránka
  2. Mateřská škola
  3. Aktuálně
  4. Talentové zkoušky na výtvarný obor v ZUŠ

Talentové zkoušky na výtvarný obor v ZUŠ

 Vážení rodiče, 

Výtvarný obor při ZUŠ Velké Meziříčí bude nabírat nové žáky.

Talentové zkoušky budou probíhat dálkovou formou v týdnu od 3.- 6.5. 2021.

Výtvarný obor : Rodiče odešlou emailem nafocené výtvarné výtvory svých dětí na adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  s údaji o dítěti. (Jméno, příjmení, datum narození a bydliště).

Uchazeč o přijetí ke studiu na VO ZUŠ zašle zkušební komisi 5 svých výtvarných prací - libovolná technika i formát. Komise hodnotí výtvarnou kompozici, práci s barvou a kresebný projev, předmětem hodnocení je: Výtvarná kompozice: originalita, nápad, začlenění do plochy výkresu Práce s barvou: barevné cítění, využití techniky, práce s materiálem Kresebný projev: technika, kompozice Uchazeč může získat maximálně 9 bodů. Podmínky přijetí: 7-9 bodů-přijat, 4-6 bodů-přijat, pokud bude volná kapacita,0-3 body-nepřijat

Výsledky uchazeči naleznou ve výsledkové listině, která bude zveřejněna na webu a vyvěšena v přízemí školy od 17.5. 2021. Uchazeči v ní budou uvedeni pod přidělenými anonymními čísly z talentové zkoušky.

Přeji hezký den, Alice Trojanová ZUŠ.