Národní testování žáků 9. ročníku

20.12.2017 Základní škola - Anna Madroňová

Národní testování žáků 9. ročníku

V listopadu 2017 se žáci 9. ročníku naší školy zapojili do projektu Národní testování 9. tříd. Žáci byli testování z matematiky, českého jazyka a obecných studijních předpokladů. Veškeré testování proběhlo online formou. Díky testu obecných studijních předpokladů získali žáci informaci o využití svého studijního potenciálu a prověřili si svoje předpoklady k dalšímu studiu.

Celkově se testování zúčastnilo 17 672 žáků z 594 škol z celé ČR, kraji Vysočina se zapojilo 38 škol.

Naši žáci dosáhli vynikajících výsledků v českém jazyce, zařadili se mezi 10% nejúspěšnějších škol v celém testování. V obecných studijních předpokladech dosáhli také nadprůměrných výsledků. V matematice získali žáci průměrný výsledek, který je však lepší než u poloviny zúčastněných škol.

Blahopřejeme našim deváťákům k výbornému výsledku a přejeme, aby jim ve škole získané znalosti přinesly spoustu studijních a pracovnímch úspěchů v jejich budoucnosti.

A. Madroňová

Posuďte sami výsledky našich žáků:

vysl.jpg