1. Úvodní stránka
  2. Základní škola
  3. Aktuálně
  4. Finále Křižanovského kapra

Finále Křižanovského kapra

46. ročník - 9. prosinec 2018

Pořadatel: ZŠ a MŠ Křižanov

Spolupořadatel: městys Křižanov, Spolek rodičů a přátel ZŠ a MŠ Křižanov, Vodotrysk

Hlavní sponzor soutěže: Rybářství Kolář, a. s.

Moderátor: Aneta Bednaříková

Ozvučení: Vojtěch Slabý

Porota :  Ivo Klimeš, starosta obce

                Mgr. Daniel Ubr, ředitel školy

                Marie Smejkalová, zástupce za Spolek rodičů a přátel ZŠ a MŠ Křižanov

                Radka Jelínková, zástupce MŠ

 

Výsledky:

  • Literární projev - 2. stupeň

1. místo: Adéla Rousová, 8. B – Víla

2. místo: Martin Procházka, 8. B – Můj pes Rex

2. místo: Tomáš Navrátil, 8. B – Duch Vánoc

3. místo: Marek Engelhart, 6. – Vánoční kapr

 

  • Výtvarný projev - mateřská škola

1.místo: Barbora Hromková

1. místo: Monika Pavlová

2. místo: Sandra Zedníková

3. místo: Jan Rohovský

3. místo: Matěj Kaštan

 

  • Výtvarný projev – 1. a 2. ročník

1. místo: Anna Ježová 

2. místo: Božena Habartová

3. místo: Jan Kotík

 

  • Výtvarný projev – 3. – 5. ročník

1. místo: Michal Tůma

2. místo: Anita Coufalová

3. místo: Denis Burian

 

  • Výtvarný projev – 6. - 7. ročník

1. místo: Ilona Hořínková

2. místo: Adam Lněnička

3. místo: Lukáš Bajer

 

  • Výtvarný projev – 8. - 9. ročník

 1. místo: Bohdana Stefanjuková

 2. místo: Ondřej Fišer

 2. místo: Kamil Hloušek

 3. místo: Hana Vávrová

 

  • Recitace – 1. stupeň

1. místo: Adéla Kalivodová, 2.

2. místo: Leona Kněbortová, 5. B

3. místo: Karolína Kotíková, 1. A

3. místo: Václav Mach, 5. B

 

  • Recitace – 2. stupeň

1.místo: Kamila Habrová, 8. A

1. místo: Hana Vávrová, 8. B

2. místo: Natálie Pávková, 6.

3. místo: Adéla Kwiatkowská, 8. A

 

  • Zpěv – 1. stupeň

1. místo: Adéla Kalivodová, 2.

1. místo: Vanesa Vařeková, 2.

2. místo: Jana Musilová, 3. A

3. místo: Sandra Holánková, 4. A

3. místo: Leona Kněbortová, 5. B

 

  • Zpěv – 2. stupeň

1. místo: Markéta Kokrdová, 8. A

2. místo: Viktorie Sýkorová, 8. B

3. místo: Jiří Jež, 6.

3. místo: Barbora Blahová, 7. A

 

  • Volná discipína – Hra na hudební nástroj

1. místo: Hana Machová, 3. B

               Helena Machová,

1. místo: Eva Musilová, 7. A

 

  •  Volná discipína – Tanec, gymnastika

1. místo: Lenka Menclerová, 8. B

                Karolína Chrástová, 7. A

2. místo: Tereza Hladíková, 5. B

                Nela Chylíková, 6.

                Olga Chylíková, 6.

3. místo: Anna Kwiatkowská, 4. B